09.03.2018
Aday Memur Osman FIRTINA Memuriyet Yemini Etti
​Enstitü Müdürlüğümüzde Kimya Teknikeri olarak görev yapmakta olan Osman FIRTINA 1 yıllık aday memurluk süresini başarılı bir şekilde tamamlayarak yemin etti. Aynı zamanda Dünya Kadınlar Günü olarak da kutlanan 8 Mart 2018 Perşembe günü Enstitü Müdürlüğümüz toplantı salonunda düzenlenen törene Enstitü Müdürü Dr. Tuncay PORSUK ile teknik ve idari personel katıldı.

Enstitü Müdürümüz Dr. Tuncay PORSUK kısa bir açılış konuşması yaptıktan sonra sözü enstitümüzün en tecrübeli Başmühendislerinden olan Yüksek Orman Endüstri Mühendisi Celal KULAÇ’a bırakmıştır. Celal KULAÇ, yemin törenine geçmeden önce kadınlarımızın, ülkemizin modern ve çağdaş bir geleceğe sahip olmasında önemli bir yere sahip olduğunu vurgulayarak ve bütün Dünya kadınlarına sağlık, mutluluk, esenlik ve eşitlik dolu günlere sahip olmasını dileyerek Dünya Kadınlar Gününü kutlamıştır. Daha sonra Celal KULAÇ ile birlikte yemin metnini okuyan Osman FIRTINA asil memurluğa geçmiştir.

Törene katılan personelin tebrikleriyle program sona ermiştir. Enstitü Müdürlüğü olarak Osman FIRTINA’ya başarılı bir iş hayatı ile sağlıklı ve mutlu bir yaşam diliyoruz.

Yazdır