16.06.2019
Türkiye Ormancılık Sektörü Buluşması (TORSEB) Etkinlikleri Bitti
        Orman Genel Müdürlüğümüzün 180. Kuruluş yılı etkinlikleri kapsamında, 12-16 Haziran 2019 tarihleri arasında OGM Söğütözü Yerleşkesinde Türkiye Ormancılık Sektörü Buluşması (TORSEB) gerçekleştirildi. Etkinliğe, Tarım ve Orman Bakanı Sayın Dr. Bekir PAKDEMİRLİ’nin yanı sıra, Bakan Yardımcıları, Milletvekilleri, Genel Müdürümüz Sayın Bekir KARACABEY, Bakanlığımıza bağlı kuruluşların Genel Müdürleri, Bürokratlar, Sivil Toplum Kuruluşları temsilcileri, Ormancılık ve Orman Ürünleri Sektörlerinin temsilcileri, kurum personelimiz ve çok sayıda basın mensubu katıldı.

Sektör Buluşmasının tüm canlılığıyla devam ederken standımızı ziyaret eden Genel Müdürümüz Sayın Bekir KARACABEY’e, Enstitü Müdürlüğümüz bünyesinde yürüttüğümüz ve dâhil olduğumuz projeler hakkında bilgi paylaşımında bulunuldu.

Etkinliğin son gününde Değerli Genel Müdür Yardımcılarımız ve Daire Başkanlarımız, bu sene ilki düzenlenen bu buluşmaya katıldığımız için Katılım Belgesi vererek kattığımız değer ve hizmetlerimiz için teşekkür etmiştir.


Yazdır