29.11.2019
Enstitü Müdürlüğümüzün Olağan Teknik Kurulu Yapıldı
Enstitü Müdürlüğümüzün “2019 Yılı Çalışma Raporu ve 2020 Yılı Çalışma Programı”nın görüşüldüğü Olağan Teknik Kurul Toplantısı 27-28 Kasım 2019 tarihlerinde arasında Orman Genel Müdürlüğü Söğütözü Yerleşkesi Ardıç Salonunda yapılmıştır.

Toplantıya, Silvikültür Dairesi Başkanı Kahraman TEMUR, Gazi Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İlkay ERDOĞAN ORHAN, Orman Ağaçları ve Tohumları Islah Araştırma Enstitüsü Müdürü Süleyman Işık DERİLGEN, Selçuk Üniversitesi'nden Prof. Dr. Hasan Hüseyin DOĞAN, Şube Müdürleri, Araştırmacılar ve meslek büyüğümüz ve emekli araştırmacı Prof. Dr. Ergün İLTER katılmışlardır. Enstitümüz Müdürü Dr. Tuncay PORSUK açılış konuşmasında devam eden ve bu sene sonuçlanan projelerden bahsetmiş ve önemlerini vurgulamıştır. Gazi Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İlkay ERDOĞAN ORHAN Hanım da konuşmalarında Teknik Kurulun başarılı geçmesi temennisinde bulunmuştur. Akabinde Teknik Kurul Toplantısına katılan Meslek büyüğümüz, emekli araştırmacı Prof. Dr. Ergün İLTER Bey de bir konuşma yapmıştır.

Enstitü Müdürlüğümüzün 2019 yılı Çalışma Raporunda yer alıp sonuçları bu yıl alınacak olan iki projenin sunumu yapılarak tartışılmış ve devam eden projelere katkılar yapılmıştır. Dilek ve temennilerle Teknik Kurul Toplantısı sona ermiştir.

Yazdır